Co nevim, to nesdílim.

Čelenka nejen pro nevěstu

27. března 2015 v 7:00 | Estee |  DIY

Co k tomu budete potřebovat

  • kvalitní stuhu
  • lepidlo nebo tavnou lepicí pistoli
  • korálky
  • gumu
  • jehlu a nit

Pracovní postup

Začneme květinami. Vyrobíme je ze stuhy tak, že na jejím konci zavážeme pevný uzel, který budeme postupně obmotávat. Stuhu při tom různě překládáme a kroutíme tak, aby vznikl zajímavý vzor. Aby byla květina pevnější a zbytečně se nerozmotávala v ruce, můžeme ji v průběhu zpevňovat lepidlem nebo tavnou lepicí pistolí. Nakonec důkladně upevníme konec stuhy k zadní části květiny. Pokud se bojíte, že byste květinu lepidlem ušpinili nebo jen chcete být ve své práci preciznější, využijte jehlu a nit v barvě stuhy. Takto si vytvoříme několik květin různých velikostí.
zdroj:alisaburke.blogspot.com
Středy květin dozdobíme drobnými korálky. Můžeme k tomu použít jakékoliv disperzní lepidlo (takové, které po zaschnutí zprůhlední) nebo pokud máme více času a chuť, korálky jeden po druhém přišijeme.
Když máme ozdoby připravené, odměříme si správnou délku gumy a sešijeme k sobě její konce. Nakonec na ní květiny přilepíme nebo přišijeme. Guma může být v barvě vašich vlasů, vyrobených květin a nebo dle vaší libosti.
zdroj:alisaburke.blogspot.com
A nejen barva gumy je ve vašich rukou. Vyzkoušejte různé barevné kombinace právě tak, aby co nejlépe doplnily váš šatník.
zdroj:alisaburke.blogspot.com
Také to, jak čelenku do svých vlasů umístíte, je čistě na vás. Ať už s krátkými vlasy, ofinou či ležérním drdolem, vždy se bude krásně vyjímat. No řekněte, nestojí to za zkoušku?
zdroj:alisaburke.blogspot.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doufáme, že se vám náš blog líbil a že nás navštívíte znovu.
Vaše adminky ♥