Co nevim, to nesdílim.

Ozdob si svůj mobil po svém

26. března 2015 v 14:56 | Estee |  DIY

Omrzel tě už fádní styl tvého mobilu? Vylepši ho!
Když tě omrzí mobil, nejspíš ti rodiče hned nekoupí nový model. I s tím starým se ale leccos dá změnit. Nemusíš si nutně kupovat jen nový kryt. Svůj mobil si můžeš vylepšit i jinak.

Kamínky

Když si lakuješ nehty, určitě je občas vylepšíš třpytkami, flitry nebo kamínky. Totéž můžeš udělat s krytem mobilu. Nalep si na něj vteřinovým lepidlem třpytivé kamínky, klidně do zajímavých obrazců. Pozor ale, kam je lepíš. Ať ti nepřekážejí při otvírání mobilu, nebo nepoškrábou dotykový display.

Blikátka

Mobil můžeš ozdobit také blikátkem. Je to malý oválný nalepovací obrázek, který má v sobě světýlko a ve chvíli, kdy ti někdo zavolá, se vesele rozbliká. Na blikátku můžeš mít klidně přidělaný i nějaký přívěsek.

Přívěsky

Zapátrej, jistě na svém mobilu najdeš nějakou dírku nebo "háček", do kterého můžeš zaháknout ozdobný přívěsek. A klidně může být i funkční - jestli máš dotykový display, bude se ti hodit přívěsek s čistítkem.

Ozdob si mobil
(Foto: fler.cz)


Gravírování

Že ti tohle slovo moc neříká? Je to vlastně rytí laserem, třeba právě do krytu tvého mobilu. Jestli máš iPhone, můžeš si do kovového krytu nechat vyrýt jméno, zajímavé logo či ornament, nebo třeba vtipnou přezdívku pro tvůj mobil.Obaly

Nemusí zůstat jenom u mobilu. Kreativitě se meze nekladou ani při výběru obalu pro tvůj telefon. A klidně si ho můžeš i sama vyrobit. Stačí zbytky látek nebo filcu, jehla a nit a aspoň trochu šikovné prstíky.

Gravírování
(Foto: oficiální zdroj)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doufáme, že se vám náš blog líbil a že nás navštívíte znovu.
Vaše adminky ♥