Co nevim, to nesdílim.

Roztomilé koupelnové drobnosti

25. března 2015 v 14:52 | Estee |  DIY

koupelnové drobnosti
Tentokrát tu mám pro tebe takový menší článek o těch to roztomilých pěnových kuliček do koupele. Myslím si ale, že jsi o nich už určitě slyšela.
Zejména v Praze, v jednom obchodě, jich je nespočet a také možná díky němu se staly u nás tak oblíbené. Sice ti tento článek nic moc nedá, ale přesto jsem se o nich rozhodla něco napsat.

koupelnové drobnosti
(Foto: Archiv blogerky)


Nedávno se konal veletrh krásy World of Beauty and Spa. Pokud jsi tam byla, určitě sis nemohla nevšimnout růžového a velmi voňavého stánku s nejrůznějšími mýdly. I já neodolala a musela jsem ho navštívit. Nejenom, že jsem tam strávila asi hodinu, ale také jsem byla v tu chvíli asi nejvíce nerozhodná. Takový výběr koupelových pěn v nejrůznějším provedení - kytičky, srdíčka, se třpytkami... no prostě něco úžasného. Také mě zaujalo, že každá šumivá kulička měla svou určitou vůni, až si člověk myslel, že je to k jídlu ( vůně ovoce, karamelu, zmrzliny, cukrové vaty... ) A pokud o nich nic moc nevíš nebo si je ještě nezkoušela, mám tu pro tebe pár informací.

koupelnové drobnosti
(Foto: Archiv blogerky)


Šumivé koule obsahují esenciální olej, který je významný pro příjemné působení na pokožku. Dále také vynikají svými hydratačními vlastnostmi, ale to zejména ty "mazlavější" kuličky do koupele, které jsou obohacené o kakaové máslo. Tyto kuličky jsou také ozdobeny okvětními plátky, které působí jako dobrý peeling. Ale pokud tvá pokožka trpí jakýmkoliv ekzémem či jinou kožní vyrážkou, šumivé koule bych nedoporučovala.

Na druhou stranu, pokud si lámeš hlavu, co dát své mladší sestře k narozeninám nebo i příteli, sama uznáš, že těmito roztomilými a voňavými drobnůstky, nic nezkazíš.

koupelnové drobnosti
(Foto: Archiv blogerky)


A co dalšího mě letos na jarním veletrhu World Of Beauty and SPA zaujalo? Nejenom, že mi přišlo, že na každém ročníku je toho k vyzkoušení víc a víc, ale také, že celkově zde panovala velice příjemná atmosféra, i když sem tam se narazilo na docela dost bláznivé ženské, které se rvaly dopředu pro vyzkoušení nějaké procedury. ;-)

A co jsem letos vyzkoušela já? Abych se přiznala, na vše byly obrovské fronty. Každopádně mě zaujal stánek, kde nabízeli bezbolestnou depilaci. Dále bylo na veletrhu k vidění například bělení zubů v přímém přenosu, také mě zaujal samoopalovací nástřik, u kterého nemusel být člověk "odpeelingován", ale rovnou na kůži aplikovali barevný "pigment". Ale stejně mě nejvíce zaujal stánek s těmi roztomilostmi do vany... Co se mi ještě na tomto ročníku líbilo, bylo, že i stánky působily více na úrovni. Byl tam i takový, který působil až, jako bys byla někde na luxusní klinice. Zkrátka se mi to vše líbilo a doufám, že i podzimní ročník nabídne kvalitní prezentaci. :) Pokud si tento ročník nestihla, nezapomeň na ten podzimní, protože já si ho určitě nenechám ujít
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doufáme, že se vám náš blog líbil a že nás navštívíte znovu.
Vaše adminky ♥