Co nevim, to nesdílim.

Červen 2016

Jdi a kup si mozek

27. června 2016 v 20:05 | Enn♥ |  Blog

"Jdi a kup si mozek"

Tuhle větu slyším často, ale kéž by to bylo možné. :D

Alespoň jednou bych si přála mít víc mozků.

Pište do komentářů jestli by se vám náhradní mozky taky hodily. ;)


Super slevy!

27. června 2016 v 17:27 | Enn❤

Ahojky, je tu něco jako doporučení na velké slevy, které budu přidávat tak cca. každý měsíc. Rubriku pojmenuju nejspíš SuperSlevy! Ano, jednoduché, ale efektivní. :DDD Budou tu napsané slevy asi hlavně z drogerií a někdy asi z butiků (jako New Yourker, Tally Wail) ale i z jiných obchůdků jako jsou SIX, Buttlers, Nanu-nana a prostě všechny super slevy na které narazim.

♥♥♥

Super slevy: Rossmann

27. června 2016 v 17:16 | Enn❤

Super slevy!!!

Rossmann: Essence paletky All about NUDES/ROSES/GREYS jen za 95,- (koupila jsem si NUDES)


Vedro je tu!

23. června 2016 v 19:09 | Enn♥

Jak už jste si asi všimli neuvěřitelné vedro už je tady a mě to fakt zabíjí. :D

Dalo by se říct, že aby mi nebylo v těhlectěch denech na umření, tak bych musela vlízt do lednice nebo mrazáku a to je teprve červen!!! Nevím, co budu dělat až bude červenec nebo srpen, zřwjmě nevylezu z bazénu :D

Takže mi pls pište, co děláte vy, když vám je vedro. ;)

Pa vaše Enn♥♥♥


Manuál pro život?!?

23. června 2016 v 18:53 | Enn♥ |  Blog

Manuál pro život:

Někomu by se tahle věc rozhodně hodila a i občas mě. Protože, jak máme vědět, jak se v jisté situaci zachovat, nebo co udělá ten druhý??? A prostě až moc dalších věcí, co nemůžeme předvídat. Ale kdybychom dělali vše podle pravidel nebo manuálů, tak by byl život jeden velký stereotip a to nikdo nechce. (Alespoň já ne!) Takže buďme rádi, že se můžeme rozhodovat "svobodně" a nemusíme děla vše podle manuálů. :D


Super posilování na zadeček

20. června 2016 v 14:38 | Enn♥
Úzasné posilování na zadek. :D ;)

Laser Game (16. 6. 2016)

18. června 2016 v 14:23 | Enn♥

16. 6. 2016

Naprosto božíí den, těšila jsem se na něj, už hrozně dlouho a ani se nedivim.

Jelikož už je skoro konec školního roku, tak se teď konají hodně rozlučky atd. A já jsem ve čtrvtek měla naplánovanou rozlučku s mojí taneční skupinou. Nejdříb jsme nevěděli, kam jít, ale pak jsme si vybrali, že půjdeme na jídlo, a pak na laser game!

A to byla BOMBA, jelikož jsem nidky předtím nešla na laser game, tak to pro mě byla celkem velká zkušenout.

Tak a teďka k celemu dni. Hned na začátku vás varuji, protože tento den byl úplně mega nadupanej a rychlej. Vlastně jsem se ani chvilku nezastavila.

:D Už ráno ve škole ještě než začla první hod. jsem začala dělat prezentaci na Fy z kosmonautiky, kterou jsem měla mít na další den! Ale stihla jsem to, i když je jen černo-bílá. :DDDD Pak hned po škole jsem jí dodělala celou a mezi přestávkama jsem dopisovala laborky z CHEMIE (jo jsem člověk co pořád nestíhá).

Když už jsem koněčne bez oběda, kterýbych ani nestihla, vyšla ze školy. Tak jsem pospíchala domu, abych se převlíkla a vzala si menší tašku. Pak jsem pospíchla vyzvednout sestru ze školy. Hned jak vyšla, tak už jsme zase pospíchali jinam, pro bonboniéru do NORMY. No nechci být zlá, ale v normě je úplná kulový. Nwm, jak dlouho jsem tam ty bonboniéry hledala, ale mají tam asi tři, tak jsme nakonec vzala radši dvě čokolády. A pro informaci pro sestry lektora a lektorku.

Dál jak jinak pospícháme na její tréning. Nestíháme, jako vždy cca. o 10 min. Ježne já se bojím, že přijdu pozdě na mojí rozlučku, tak jí raději nechávám jet samotnou autobusem, a pak pěšky. -> Zvládla to, ale měla jsem celkem nervy, bylo to poprvé, kdy jela sama MHD! Radši tam čekám, až mi zavolá, že už tam je, a pak opět rychle mizím na bus, který jede na Floru.

Aby toho nebylo málo, tak jsem zjistila, že tam budu dříve než je třeba přesněji o 30 min. dřív. :/ mám pocit, že se už asi fakt zabiju. :D

Když už je konečmě čas na sraz, tak všichni jdeme do itelské restaurace. Tam si s kamarádkou dám, co jiného než PIZZU. :D

Naše další zastavka už je metro Českomoravská a jdeme rovnou na Laser Game. První hra byla tak super, že jsme si museli zahrát znovu. Tak druhá už nebyla tak boží, jako ta minulá, ale tak byla super.

Sice jsem přišla domu opravdu pozdě, ale stálo to za to. Pište, jestli jste už někdy byla na laser game, ale taky jestli jste někdy měli pizzu s nutelou. :D

Pa Vaše Enn♥♥♥


60ti denní výzva na prádniny: břicho!

18. června 2016 v 11:04 | Enn♥

Tak a je to tady!

Mám už hotovou "tabulku" na 60ti denní výzvu!!!

Pište do komentářů, jestli se zůčastníte. ;)


Designuju výzvu na prázdniny!

18. června 2016 v 10:18 | Enn♥

Designuju novou tabulkovou výzvu na prázdniny!!!

Pište si do komentářů, jaké chcete cviky a části těla.

Enn♥♥♥

;)


Činnost blogu+nová rubrika

18. června 2016 v 9:47 | Enn❤ |  Blog

Ahojky, asi je teď celkem trapná odmlka v činnosti jak blogu, tak i instagramu (mollynka_lifestyle).

Ale jak jsem už určitě někde psala, tak jsem teď měla stěhovací období, a tak jsem na blog neměla tolik času. A teď to vtipnější, když už ho mám, tak se nám robije wifi. -> Omg je to fakt pech.

Takže bez wifi vám asi musí být jasné,

že nemůžu publikovat žádné příspěvky. :/

A ty, co publikuju jsem buď smolila někde v knihovně nevo na mobilu. :D

Ale i tak pište o čem by jste chtěli nové příspěvky. A tak nějak jsem začala přemýšlet o tom, že si tu udělám takovou diary rubriku.

A význam je asi podle názvu nadevše jasný, ale pro "blbý nebo blonďatý" :D Si tu prostě budu zapisovat, co extra se mi stalo buď ten den nebo to budu psát za celý týden. ;)

❤❤❤Enn

Nová rubrika! Be fit

17. června 2016 v 15:54 | Enn❤

Nová rubrika!!!! Be fit

Budu do této rubriky přidávat články o hubnutí, motivační obrázky, kalorické tabulky, různé cviky na posilování a mnohem víc. Takže ideální pro tvarování těla do plavek. ;)
Enn❤
Doufáme, že se vám náš blog líbil a že nás navštívíte znovu.
Vaše adminky ♥